Futura 860 – jacht naszego partnera

Marka jachtów Futura mimo, że przygotowuje grunt dla bardziej ekspansywnych ofert w rodzinie jachtów motorowych Houseboat, zaprojektowała jednostkę cieszącą się wielką popularnością wśród sterników motorowodnych, dzięki doskonale prezentującej się bryle jachtu, jak również dzięki komfortowi sterowania i wypoczynku. Futura 860, to idealny wybór dla skippera ze względu na intuicyjną obsługę, niezawodny silnik stacjonarny Vetus 33 KM, która zapewnia dynamikę i pełną manewrowość, świetne wykończenie wnętrza, bogate wyposażenie (prysznic z ciepłą wodą, toaleta morska, 3 osobno zamykane kabiny z podwójnymi kojami + duży, wspólny salon na jachcie z TV i kuchnią). Z założenia cały układ pod i nad pokładem jest bardzo przestronny, a wszystko zostało osiągnięte na jachcie o długości kadłuba ok 9 m.

Po więcej informacji oraz w celu rezerwacji jachtu zapraszamy na stronę: www.wypozyczalnia.mazury.pl

Patryk Tyszko

+ 48 792 591 898

+ 48 723 921 211

wypozyczalnia.mazury@gmail.com

www.wypozyczalnia.mazury.pl

Odnajdź przestronność i elegancję na 8-śmio osobowym jachcie motorowym bez patentu. Ten pływający apartament typu houseboat oferuje designerskie detale, ogromne ilości naturalnej lekkiej garderoby, podkreślającej drewnianą podłogę o wysokim połysku. Trzy dodatkowe kabiny zapewniają najwyższy komfort i prywatność dla rodziny i gości. W przedniej kabinie VIP znajduje się łóżko typu queen-size.

Pokład chroniony jest tzw. hard topem, otoczony dodatkowo zwijanym cabrio, a przednią ścianę stanowi wysoka i przejrzysta szyba z oknami wentylującymi. Z pokładu można zejść na platformę kąpielową, gdzie zainstalowano dodatkowy prysznic oraz drabinkę kąpielową. Z pokładu równie łatwo można przedostać się na dziób, gdzie dla Państwa wygody czekają materace na tzw. sundeck-u.

Jacht Futura 860 jest wyposażony w bogatą elektronikę, GPS, mapy jezior, radio, TV, echosonda, podświetlana podłoga LED, ster strumieniowy i ogrzewanie Webasto zarówno kabiny, jak i pokładu zewnętrznego.