Maxus 34

Maxus 34 jest najnowszą ofertą jachtu żaglowego stoczni Northman. Producent przygotował promocję swojej najnowszej jednostki starannie dozując informacje interesujące przyszłych użytkowników. Nasza ciekawość rośnie więc, niczym napięcie w filmie mistrza Alfreda Hitchcocka (na początku trzęsienie ziemi, a potem napięcie rośnie!). Jacht co prawda nie miał jeszcze oficjalnej premiery, a stocznia bardzo oszczędnie dozuje informacje na jego temat zamieszczając na swoim kanale Youtube tylko krótkie filmiki. Żaden z nich jednak nie ukazuje całego jachtu, a tylko jego wybrane elementy. Nic więc dziwnego, że najnowszy Maxus34 budzi wielką ciekawość wielu żeglarzy.


https://youtube.com/watch?v=hXjiCkUxlUc%3Ffeature%3Doembed

W materiałach filmowych zamieszczonych przez producenta na kanale Youtube widoczne są dwa koła sterowe (jak na łodzi Antila 33). Widać też nowoczesny design pokładu i kokpitu, sporych rozmiarów okna, które skutecznie rozświetlą wnętrze nowego Maxusa 34. Według informacji producenta, najnowszy Maxus 34 ma swoim kształtem i stylistyką zdecydowanie wyróżniać się spośród innych jachtów na Mazurach. Uważna analiza materiałów z Youtube pozwala przypuszczać, że deklaracje stoczni Northman są jak najbardziej uzasadnione.

Obszerny kokpit oznacza większy komfort załogi. Nowy Maxus ma także otwieraną platformę kąpielową na rufie. Jest to wciąż rzadko spotykane rozwiązanie na jachtach śródlądowych w Polsce.

Takie rozwiązanie niewątpliwie zapewni załodze dodatkowy komfort wypoczynku pod żaglami. Wszystko wskazuje więc na to, że deklaracja stoczni, że pojawienie się łodzi Maxus34 będzie przełomem na na rynku czarteru jachtów żaglowych nie jest bezpodstawna.

Wielu żeglarzy, którzy w poprzednich latach korzystali z naszej oferty i pływali jachtem Maxus 33.1 RS, liczy zapewne, że niebawem nasza flotylla powiększy się także o najnowszy produkt stoczni Northman. Niestety, z przykrością musimy poinformować, że z przyczyn niezależnych od betaczarter.pl w sezonie 2021 nie będziemy mogli zaoferować Państwu tego modelu jachtu. Starannie zaplanowana i profesjonalnie prowadzona strategia marketingowa stoczni Northman wywołała tak duże zainteresowanie najnowszą wersją Maxusa, że firmy czarterowe muszą zapisywać się w stoczni w kolejce, niczym w dawnych czasach po wyrób samochodopodobny typu Syrena 103. Na szczęście w przypadku jachtu czas oczekiwania jest jednak znacznie krótszy.

Możemy więc zadeklarować, że dołożymy wszelkich starań, by już w roku 2022 nasi Klienci mogli żeglować również na pokładzie tak bardzo oczekiwanego tajemniczego jachtu Maxus 34.

Dodaj komentarz