Port Neptun Giżycko

W tym porcie stacjonują nasze jachty. Serdecznie zapraszamy na czarter jachtu.

Dane adresowe:

Port Neptun Club

Aleja Wojska Polskiego 35

tel: 728-318-918

W Giżycku znajduje się kilka pięknych kameralnych portów, jednym z nich jest Port Neptun Club. Znajduje się on w cichej, bezpiecznej i osłoniętej od wiatru zatoce Tracz. Zatoka Tracz łączy się z jeziorem Kisajno. Port znajduje się obok wejścia do Kanału Łuczańskiego. Na rozległym zielonym terenie znajduje się hotel, apartamenty bar i sanitariat, wokół obiektu znajdują się miejsca dla caravaningu, pole namiotowe, a przy brzegu zatoki – przystań jachtowa. Z hotelu i apartamentów można korzystać przez cały rok. Lód w zatoce zazwyczaj jest wystarczająco gruby aby jeździć na łyżwach, można też spróbować żeglowania po lodzie.

Port Neptun swoim gościom oferuje: port jachtowy ze slipem, camping dla kamperów i przyczep, pole namiotowe, restauracje, tawernę, nocleg, parking, miejsce na ognisko. Miejsca noclegowe znajdują się w apartamentach cztero- i dwuosobowych posiadających obszerny living-room, kominek, TV-sat, DVD, bezprzewodowy Internet, lodówkę-minibar, oraz pokoje jednoosobowe i dwuosobowe. W każdym z pokoi jest możliwość dostawek.

W porcie jest około 70 miejsc do cumowania, a w tym roku nowi właściciele portu wykonali nowe piękne pomosty. Przystań oferuje: cumowanie jednostek z dostępem do wody pitnej i energii elektrycznej, ładowanie akumulatorów, parking przy porcie, urządzenia sanitarne i zmywarki do naczyń, kontenery na śmieci.

W cenę kempingu wliczony jest dostęp do toalety, umywalki, zmywarki do naczyń, kosza na śmieci oraz bezpłatnej sieci WI-FI.

Z portu można spacerkiem lub rowerami udać się do centrum Giżycka aby zobaczyć kilka urokliwych miejsc z zabytkami. Będąc kilka dni w Giżycku warto zaplanować zwiedzanie Twierdzy Boyen, zobaczyć unikalny w skali Europy most wahadłowy który znajduje się nad Kanałem Łuczańskim.

Cumowanie jachtu40 zł + 10 zł/osobaDzieci do lat 7gratis
Slip50 złŁadowanie akumulatora15 zł
Ognisko80 złKamping40 zł
Parking20 złPrysznic10 zł
RezydenciPakiet letni5.500 złZimowanieod 615 zł
Pozostałe usługi
WCZmywanie naczyńWodaPrąd
Zrzut chemicznyCzarteryInternetPsy i koty
BarRestauracjaNocleg